زیبایی - آرایشی

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

بهترین و جدیدترین مدل مو زیر شال برای انواع صورت‌ها

مدل مو زیر شال برای خانم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و همین که نزدیک‌ترین مورد به‌صورت است بر اهمیت آن می‌افزاید.پس در انتخاب یک مدل موی مناسب باید وسواس به خرج داد.البته که این انتخاب تابع شرایط دیگری است همچون نوع تیپ و استایل شخصی شما و همچنین مکانی که می‌خواهید در آن حضور پیدا کنید.اگرچه در نگارش این مقاله همه موارد در نظر گرفته شده است و سعی شد همه سلایق تحت پوشش قرار بگیرد تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.شما می‌توانید با اندکی خلاقیت این مدل مو ها را برای خود شخصی‌سازی کنید. برای مثال با ترکیب یک مدل موی جلوی سر و مدل دم اسبی یک ظاهر جذاب برای خود خلق کنید.نکته دیگر که حائز اهمیت است انتخاب شال مناسب است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. رنگ شال و جنس آن را مدنظر قرار دهید و در ادامه طرح آن را با دقت انتخاب کنید.
شما می‌توانید از این مدل‌ها برای زیر روسری و حتی مقنعه هم استفاده کنید.از این مدل مو برای زیر شال ایده بگیرید و در مهمانی، مجالس، عروسی، دانشگاه و مکان‌های دیگر استفاده کنید.هرچه مدل‌های بیشتر بلد باشید دست شما در انتخاب بازتر است پس بعد از دیدن عکس و ویدئو مدل موردنظر بدون درنگ آن را روی موهای خود امتحان کنید.تمرکز این مقاله بیشتر بروی مدل جلو مو زیر شال است. در آینده مدل‌هایی برای پشت مو هم در سایت اضافه خواهد شد.موهایی که فر ریز دارند می‌تواند یک انتخاب جذاب برای کسانی باشد که مدت‌های زیادی است از مدل موی صاف استفاده می‌کردند.می‌توانید با استفاده از بیگودی یا بابیلیس این حلقه‌ها را ایجاد نمایید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

فهرست مطالب


مدل موی چتری آن موردی است که تقریباً بسیاری از شما دوست دارید آن را امتحان کنید.در این مورد باید احتیاط کنید افراد زیادی بوده‌اند که بعدازاین مدل راضی نبوده‌اند. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید حتماً با آرایشگر موی‌های خود صحبت کنید و از او کمک بخواهید تا شما را راهنمایی کند.میزان کوتاه بودن چتری‌ها و همچنین نمایان بودن پیشانی می‌تواند نتیجه‌های متفاوتی به همراه داشته باشد.یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است مراقبت از موها است.هرچند که شما بهترین مدل مو را برای خود انتخاب کنید اما اگر از موهای خود مراقبت نکنید به نتیجه موردنظر دست پیدا نخواهید کرد.شستشو و نظافت مو مخصوصاً برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و برای آنها که موهای بلندی دارند این یک چالش دایمی است، اما به‌هرحال هم ما در سیکا مد و هم شما به‌خوبی می‌دانیم که ارزشش را دارد.

آموزش مدل مو سوسکی

آرایش سوسکی موها، با در هم تنیدن و خم‌کردن آنها به صورت متقاطع یا صلیبی آماده می‌شود. این مدل مو ظاهر منحصر به فردی را ایجاد می‌کند و معمولا برای موهای بلند یا نیمه بلند استفاده می‌شود. برای درست‌کردن مدل مو دانشجویی سوسکی، در ابتدا باید آنها را کاملا شانه کنید تا صاف، بدون گره‌خوردگی و تاب‌خوردگی شوند. سپس موها را به بخش‌‌های مورد نظر تقسیم کنید. در مرحله بعد باید موهای خود را با یک وسیله مدل‌ساز مو به شکل متقاطع خم کنید. در نهایت بهتر است با یک اسپری مو شاخه‌های حالت داده شده را ثابت کرده تا از پراکندگی و نامرتب قرار گرفتن آن‌ها در طول روز جلوگیری نمایید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

چگونه فرم صورت خود را پیدا کنیم؟

قبل از این که هر اقدامی بکنید ابتدا باید فرم و شکل صورت خود را پیدا کنید. این یکی از مهم‌ترین مراحل است زیرا در ادامه شما باید مدل موی مناسب برای فرم هندسی صورت خود را جستجو کنید.

  1. جلوی آینه بایستید به صورتی که آینه کاملاً روبه‌روی شما قرار بگیرد.
  2. سرخود را در حالت عادی قرار دهید، موهای خود را از روی صورت کنار بزنید.
  3. حالا باتوجه‌به تصویر زیر فرم صحیح صورت خود را پیدا کنید.
بیشتر بخوانید  هر آنچه که باید درباره عفونت تاتو بدانید + معرفی راه‌های درمان عفونت تتو بدن

مدل مو فرق وسط زیر شال جدید

مدل موی فرق از وسط هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود و جالب‌تر اینکه در هر سنی که باشید می‌تواند چهره‌ای زیبا برای شما به همراه داشته باشد.صورت‌های با فرم قلبی شکل برای این مدل مو بهترین گزینه هستند، و می‌تواند علاوه بر زیبایی و جذابیت بر شادابی شما بی افزاید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

بهترین و جدیدترین مدل مو زیر شال برای صورت گرد و چاق

خانم‌هایی که صورت گرد دارند باید مدل موی آنها به‌گونه‌ای باشد که صورتشان را کشیده‌تر نشان دهدالبته با استفاده شال می‌توانید گرد بودن صورتتان را تعدیل نمایید. همچنین باید به جنس موی خود دقت کنند.مشخصه صورت‌های چاق این است که زاویه کمی دارند. چند نمونه مدل مو زیر شال برای صورت‌های چاق را برایتان آورده‌ایم. از آنها الگو بگیرید و در استایل و ظاهر خود از آن استفاده نمایید.

مدل مو زیر شال برای صورت کشیده و چند نکته طلایی

آن‌هایی که صورت کشیده‌ای دارند باید سعی کنند با استفاده از مدل موی مناسب از این کشیدگی بکاهند. کوتاهی موهای آنها باید کمی پایین‌تر از گوش یا پایین‌تر از چانه باشد تا صورتشان در بهترین و جذاب‌ترین حالت جلوه کند.خرید شال‌هایی که ضخیم‌تر هستند یا به اصلاح حجم بیشتر دارند می‌تواند در این راستا کمک‌کننده باشد.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

کدام مدل مو برای زیر شال برای پیشانی بلند مناسب است؟

به این موردتوجه کنید که پیشانی بلند جذابیت زیادی می‌تواند داشته باشد و بهتر است این مشخصه ظاهری خود را دوست داشته باشید.درهرصورت اگر می‌خواهید پیشانی خود را بپوشانید ما در سیکا مد همراه شما هستیم تا شما را راهنمایی کنیم بهترین انتخاب را داشته باشید.نخستین موردی که احتمالاً هم به ذهن شما هم رسیده است مدل موی چتری است.پس آن را امتحان کنید باید این را مدنظر قرار دهید که اگر بینی بزرگی دارید موهای چتری باعث بزرگ‌تر دیده‌شدن آن می‌شود.اما جای نگرانی نیست مدل‌های دیگری هست که می‌تواند از آن استفاده کنید. موهای صاف برای پنهان کردن پیشانی بلند گزینه مناسبی نیست.بهتر است موهای خود را لایه‌لایه کرده و به آن حجم بدهید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری


بهترین مدل مو زیر شال برای صورت لاغر کدام‌اند؟

برای صورت‌های لاغر هم می‌توانید از مدل‌هایی که برای صورت‌های کشیده ارائه دادیم استفاده کنید.در واقع این فرم صورت‌ها باید موهای خود را تا زیر گوش کوتاه نمایند. همچنین حجم دادن به موهای خود را فراموش نکنید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

بافت

امروزه بسیاری از خانم ها به بافت مو علاقه دارند و مو هایشان را می بافند. به صورت کلی ما انواع بافت را داریم، اما بافت ها به دو دسته دائمی و موقت تقسیم‌ می شوند. بافت های دائمی حدوداً تا یک سال سالم می مانند که به آن ها بافت های آفریقایی هم می گویند.بافت های دائمی آفریقایی به صورتی هستند که مو را از ریشه می بافند و این نوع بافت مو مناسب کشور های گرمسیر است. بسیاری از زنان هنگام رفتن به مهمانی مو های خود را می بافند و آن ها را با گل و مهره تزیین می کنند که زیبایی چشم گیری به مو های آن ها می دهد.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری


 به صورت کلی باید بگوییم بافت مو بسیار متنوع است و مدل ها و انواع مختلفی دارد و هر بافت موی متناسب با چهره ای است و برای همه چهره ها همه بافت مو ها پسندیده نمی شود. همچنین علاوه بر بافتن موی طبیعی می توان مو های بافته شده مصنوعی را لابه لای مو های طبیعی به کار برد و آن ها را آراست.بسیاری از زنان انواع مدل های بافت مو را از مادران شان و یا مادر بزرگان شان یاد گرفته اند که اغلب این بافت ها ساده و سنتی هستند و موقتی می باشند.بافت های سنتی با کش بر روی سر محکم می شوند و تا زمان درآوردن کش باقی می مانند. می توان گفت بافت موی سنتی بهترین و سالم ترین نوع بافت مو است زیرا آسیبی به مو نمی رساند و باعث کشیدگی مو نمی شود.

بیشتر بخوانید  آیا راهکاری برای حفظ زیبایی صورت در رژیم وجود دارد؟ + بررسی راه‌های جلوگیری از لاغری صورت حین رژیم+ عکس
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

جدیدترین مدل جلوی مو برای عروسی

شامپوی خشک در واقع پودر و یا اسپری ای است که به سرعت خشک می شود و راهی برای تمیز کردن موها بدون وجود آب ، فراهم می کند. برخی از شامپوهای خشک به صورت معمولی و بعضی دیگر دارای سایه های مختلف هستند بنابراین این امکان را می دهد که شامپوی هماهنگ با رنگ موی خود تهیه کنید. شامپوی خشک چربی اضافه و دیگر روغن ها را از ریشه مو جذب می کند و به موهایتان ظاهر و بویی شاداب و تمیز می دهد.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

گالری از مدل جلوی مو برای عروسی 1401

اگر واقعاً می خواهید در روز عروسی تابستانی تان موهای شما باز باشد، مدل موی یک طرفه را انتخاب کنید که همه موها در یک طرف صورت قرار می گیرند. در این صورت مجبور نیستید حجم زیادی از موها را در پشت گردن خود تحمل کنید. این مدل مو زیبایی موهای باز را دارد اما در عین حال کنترل و نگهداری بیشتری روی موهای خود دارید که باعث طولانی تر شدن ماندگاری استایل موهای شما می شود

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

مدل مو دخترانه

موی کوتاه برای خانم‌ها جذاب و دلنشین است به شرطی که بدانند چطور مدل موی خود را بر اساس چهره و اندام انتخاب کنند. انتخاب مدل مو کوتاه هیچ وقت نباید با مد روز باشد چون هیچ صورت و هیچ اندامی شبیه دیگری نیست. موی کوتاه باید با مدل و استخوان‌ بندی چهره، اندام، جنس مو و شخصیت فرد هماهنگ باشد وگرنه نه تنها باعث زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیر عکس خواهد داشت.

به هر حال مو بخش مهمی از ظاهر خانم‌ ها است و باید کاملا هوشمندانه انتخاب شود. هیچ وقت با دیدن مدل موی دیگری هوس نکنید موهای خود را کوتاه کنید. مدل کوتاهی موی خود را بر اساس چهره و شخصیت و ویژگی‌های خود انتخاب کنید. برای این کار احتیاج به یک راهنمایی کامل دارید که در این مطلب به شما می‌گوییم که چطور مدل موی خود را انتخاب کنید.

اگر مدل صورت شما بیضی است به آن افتحار کنید چون بهترین صورت را برای انتخاب هر مدل مویی دارید. یعنی هم موهای کوتاه و هم موهای بلند برای استخوان بندی صورت شما مناسب است اما اگر می خواهید زیباتر جلوه کنید، بهتر است برای این مدل صورت گونه‌های خود را برجسته تر نشان دهید و به این دلیل موهای تکه‌ای کوتاه شده با دستگاه فر ویو مو درشت این صورت را زیباتر می‌کند. به هیچ وجه موهای خود را در بالای سر حجم ندهید. حجم و پوش دادن زیاد مو، صورت بیضی را دراز می‌کند.اگر استخوان بندی صورت شما به مربع نزدیک است باید موهای خود را طوری کوتاه کنید که صورت شما را بیشتر بیضی نشان دهد. بهترین گزینه این است که موهای بلند خود را کوتاه نکنید اما موی بلند صاف هم صورت را بیشتر زاویه دار نشان می‌دهد. برای جذابیت بیشتر شما باید مرکز تمرکز از لب و پایین صورت را به بالای صورت ببرید بهترین مدل این است که موهای خود را یک دم اسبی زیبا که انتهای آن حالت داشته باشد ببندید و بگذارید اطراف فک خالی باشد.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

اگر صورت گرد دارید باید سعی کنید به بالای مو حجم دهید و رویِ مو‌هایِ بغل‌ِ صورت و کنار گوش‌ ها، تمرکز نکنید. اگر موهای شما بلند است موهای خود را لایه لایه کوتاه کنید و در بالای سر لایه‌های ریز بگیرید تا صورت کمی کشیده شود. قرار گرفتن مو در اطراف گوش، صورت را گرد و تپل نشان می دهد. برای همین همیشه سعی کنید پا گوش ها را خلوت‌تر کنید.برای صورت‌های مثلثی باید در قسمت فک و دهان موهای بیشتری نگه داشت. بهترین مدل مو برای صورت‌های قلبی شکل “مدل موی باب” است که موهای بغل به سمت صورت کشیده شده‌اند. مانند تصویر. سعی کنید تا می‌توانید از چتری و موی پیشانی استفاده نکنید چون این مدل مو چانه شما را دو برابر کوچک نشان می دهد.موی دم اسبی و یا خیلی کوتاه برای گردن کوتاه مناسب است اما اگر گردن کوتاه و چاق دارید سعی کنید خیلی مو را کوتاه نکنید.

بیشتر بخوانید  راهکار فوق‌العاده برای از بین بردن لکه‌های قهوه‌ای روی پوست
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

اگر یک فرد قدکوتاه هستید به هیچ وجه از مدل موهای فانتزی خیلی کوتاه استفاده نکنید، به خصوص موهایی که بغل مو را بسیار کوتاه و بالای آن حجم زیادی دارد این مدل موها برای قد کوتاه مضحک می‌شوند. کسانی که کشیده و بلند هستند برای موهای کوتاه فانتزی بهترین گزینه‌اند.اگر شما با یک متخصص آرایش مو صحبت کنید و از او درباره چگونگی انتخاب مدل موی مناسب برای خودتان سوال بپرسید، بدون شک اولین نکته‌ای که به شما گوش‌زد خواهد کرد این است که سعی کنید پیش از انتخاب مدل موی مورد علاقه‌تان، فرم صورتتان را بشناسید و مدل‌هایی که با فرم صورتتان تناسب بیشتری دارند را در اولویت قرار دهید. این یعنی چه؟ یعنی به چهره‌تان یک بار برای همیشه دقت کنید و ببینید که صورتتان کوچک است یا بزرگ؟ گرد است یا کشیده؟ پس فرقی نمی‌کند مدل موی دخترانه می‌خواهید یا به دنبال مدل‌های زنانه‌تر و رسمی‌تر هستید. فراموش نکنید که در انتخاب هر کتگوری باید ابتدا به فرم صورتتان دقت کنید. حالا با ما همراه باشید تا به شما کمی از رمز و رازهای انتخاب مدل موی شیک و مناسب بگوییم.

اگر شما صورت کوچکی دارید بهتر است مدل‌هایی را انتخاب کنید که باعث کوچک‌تر و ریزتر نشان دادن سایز صورتتان نشود. با این روش شما می‌توانید تعادل مناسبی در قسمت سر و بدنتان ایجاد کنید. پیشنهاد ما به خانم‌هایی که صورت کوچک یا لاغری دارند این است که به سراغ مدل موی دخترانه کوتاه بروند. زیرا مدل‌های کوتاه باعث می‌شوند صورت شما فرصت بیشتری برای خودنمایی داشته باشد و بنابراین این تناسب ظاهر زیباتری به شما می‌بخشد.

برای خانم‌هایی که فرم صورتشان گرد است، مدل موی دخترانه ساده بلند را پیشنهاد می‌کنیم. اگر شما یک خانم هستید و صورتتان در دسته‌بندی فرم صورت، یک صورت گرد معرفی می‌شود، خوب است بدانید که این مدل مو تناسب بیشتری در چهره و ظاهر کلی‌تان به وجود می‌آورد. اگر به دنبال دلیلش هستید باید بگوییم که برای مثال افرادی که صورت کشیده‌ای دارند با انتخاب مدل موی ساده بلند، باعث کشیده‌تر نشان دادن چهره‌شان و در نتیجه از بین بردن تعادل کافی در ظاهرشان می‌شوند. در نتیجه مدل موی دخترانه ساده بلند برای صورت‌های گرد انتخاب هوشمندانه‌تری خواهد بود.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

مدل‌های موی باز همیشه و در هر سالی جزء ترندهای مو می‌درخشند. زیرا موهای بلند به خودی خود آنقدر زیبا هستند که بهتر است بدون هیچ تغییری در زیبایی و سادگی‌شان، آن‌ها را باز کنید و به حال خود رها کنید. بنابراین اگر شما به دنبال سادگی، مدرن بودن ظاهرتان و انتخاب مدل موی دخترانه هستید، مدل موی باز، انتخابی چشم‌نواز برای شما خواهد بود.

جدیدترین مدل مو جلو سر مجلسی زنانه 1402

مهمترین ویژگی مدل مو جلو سر مجلسی زنانه، طراحی خاص آن است. این مدل مو معمولاً شامل بخشی از موها که از جلو صورت شروع شده و به طور آرام به سمت عقب می‌رود می‌شود. این بخش از موها می‌تواند به صورت مستقیم پشت گوش‌ها بیافتد. سایر بخش‌های موها نیز معمولاً به صورت آزاد و با حجم بیشتری رها می‌شوند.مدل مو جلو سر مجلسی زنانه از زیبایی و ظرافت زیبایی برخوردار است. این مدل مو می‌تواند به تناسب چهره، نوع مو و سبک شخصیت فرد تغییر کند. این مدل مو می‌تواند در زندگی روزمره نیز استفاده شود، به ویژه در موقعیت‌هایی که زنان می‌خواهند ظاهری آراسته و خوش‌ترتیب داشته باشند.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

همه ما به خوبی می دانیم که برای زیباتر دیده شدن در مجالس باید از یک ترتیب خاص پیروی کرد. این ترتیب محدود کننده شما در انتخاب نیست بلکه یاری دهنده شما برای انتخاب بهترین موارد خواهد بود. تناسب یقه لباس و مدل مو مجلسی یکی از این موارد است. همواره باید به این مسئله دقت کنید که برای لباس یقه باز (مخصوصا برای لباس های مجلسی که پشت باز هستند) مدل مو مجلسی باز و برای لباس یقه بسته مدل مو زنانه بسته مناسب است. دلیل این امر هم این مورد است که قرار گرفتن موی باز روی پارچه لباس باعث وز شدن مو و بدحالت شدن آن می شود.موهای بلند و موجی: این مدل مو برای مهمانی‌های شبانه بسیار مناسب است. شما می‌توانید موهای خود را با استفاده از دستگاه موجی کنید و سپس آن‌ها را به طرف پشت سر خود بکشید.موهای بسته: این مدل مو برای مهمانی‌های رسمی مناسب است. شما می‌توانید موهای خود را به صورت یک دسته بلند یا یک شینیون ببندید.قبل از انتخاب مدل مو مجلسی خود حتما به فرم صورتتان دقت کنید. به عنوان مثال افراد با صورت مستطیلی می توانند از مدل مو گوجه ای همراه با چتری استفاده کنند تا بتوانند زیبایی چهره خود را بیشتر به رخ بکشند. به همین ترتیب هم مدل مو مجلسی برای صورت گرد با مدل مو مجلسی برای صورت کشیده و… متفاوت خواهد بود.

مدل موی زیر مقنعه

موی چتری زیر روسری و مقنعه یکی از بهترین مدل موها به شمار می‌رود. می‌توانید موهای چتری‌تان را به صورت کج روی پیشانی‌تان بریزید. همین روش ساده، جذابیت خارق‌العاده‌ای به چهره‌تان می‌بخشد. بعلاوه مدل موی چتری برای هر مکانی چه دانشگاه، چه محل کار و چه مهمانی‌ها مناسب است زیرا ساده و در عین حال رسمی است.پیشنهاد ما این است که چتری‌هایتان را یک طرف صورت بریزید تا شکل کلی صورتتان نمایان بشود. بعلاوه، اینگونه متفاوت و زیباتر از همیشه به نظر می‌رسید.اگر موهای خوشرنگی دارید یا هایلایت شده است، بهتر است به گونه‌ای آن‌ها را بیرون از مقنعه یا روسری یا شال خود هدایت کنید، که رنگ موهایتان خود را نشان دهد. اینگونه جلوه‌ صورتتان بیشتر نمایان می‌شود.

بیشتر بخوانید  کاربردهای بایوفیلر در جوان سازی و زیبایی پوست
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

چند ترفند دیگر

موهایتان را صاف کنید. برخلاف چیزی که همه فکر می‌کنند، موهای صاف می‌تواند خیلی متنوع باشد. می‌توانید از اتو مو یا سشوار کمک بگیرید. کمی خلاقیت به خرج دهید. این مدل مو برای هر مکانی و مراسمی مناسب است زیرا تا حدودی ساده و رسمی است.چتری‌هایتان را هم می‌توانید به صورت کج یک طرف صورتتان بریزید.

بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری
بهترین مدل جلوی مو ساده و شیک زیر شال، مقنعه و روسری

اگر یک دفعه موهایتان را کوتاه کردید، باید به شما تبریک بگوییم زیرا جرات زیادی به خرج دادید. موی کوتاه زیبایی صورت را بیشتر منعکس می‌سازد. مثل گونه‌ها، گردن برجسته، یا گردن بلند. پیشنهاد ما این است موهایتان را تا روی شانه کوتاه یا تا پایین گوش کوتاه یا خرد کنید. چنین مدل موهایی برای موهای صاف، ایده‌ال است.اگر موهایی با فر ریزی دارید، به شما تبریک می‌گوییم، زیرا بهترین مدل مو برای زیر شال و روسری است. اگر موهایتان صاف است، سعی کنید با بابلیس یا دیگر وسایل فر کننده مو یک فر ریز و خوش حالتی برای موهایتان خلق کنید.دم اسبی هم یکی از بهترین مدل مو برای زیر شال و روسری است. اگر دوست ندارید، همه موهایتان را به صورت دم اسبی ببندید، قسمت‌های بالای آن را بردارید، بطوری‌که مقداری از چتری‌ها در دو طرف صورتتان باقی بماند. آن دسته‌ای که از بالا برداشتید، به صورت دم اسبی ببندید و باقی مو را هم پشت سرتان باز بگذارید. این مدل مو، چند سال شما را جوان‌تر نشان می‌دهد.دیگر ترفند زیبا برای مدل مو، همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، بافت مو است. نوع بافت برای زیر شال و روسری اهمیت چندانی ندارد. ولی اگر موهای بلندی دارید، مدل موی بسیار زیبا و شیکی می‌شود. می‌توانید به صورت تکی یا دوتایی پشت سرتان ببافید. یا آنکه قسمت کمی از موهایتان را بردارید و در بالا ببافید و در سمت دیگر سنجاق کنید.ترفند دیگر آن است که روسری را مثل تل روی موهایتان ببندید و یا مثل دستمال دور سر یا پیشانی‌تان ببندید یا آنکه موهای دم اسبی‌تان را با آن مثل یک روبان ببندید.

سوالات متداول

مدل مو زیر شال برای صورت کشیده چه مدلی پیشنهاد میشود؟

مدل مو زیر شال یکی از دغدغه های دختران جوان ایرانی است. با وجود اینکه شما قادر نیستید زیبایی موهای خود را تمام و کمال نشان دهید، اما نباید از بخش قابل قبول آن برای عرف، غافل شوید. مدل مو زیر شال برای صورت کشیده باید متناسب و درست انتخاب شود تا ظاهر جذابی داشته باشید. بسته به این که قد و حجم موی شما چه اندازه است، مو‌های صاف و لخت دارید و یا موی فر یا مجعد دارید، شما می‌توانید انواع مدل بافت مو، چتری، و یا انواع مدل‌های مو سشوار شده را برای زیر شال جدید در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید  هیرتامین بهترین گزینه های درمان ریزش مو برای مردان در سال 2022
مدل پیکسی (Cool Pixie) با زیرکات چیست؟

نظرتان چیست که مدل پیکسی خود را به سمت چپ یا راست سر فرم دهیم؟ این مدل، فرم ساده‌ایی به نظر می‌رسد اما در واقع اثبات شده است که جذاب‌ترین مدل مو همیشه ساده‌ترین است. با استفاده از کرم مو، می‌توانید موهای خود را به یک سمت حالت دهید. مقدار کمی از کرم مو را برداشته و روی قسمت بالایی سر خود بمالید و آن را به یکی از سمت‌ها فرم دهید. برای موهای صاف، استفاده از کرم موی پایه آب بهتر است تا موها درخشندگی خوبی پیدا کنند و فرم موها بیشتر باقی بماند.

چگونه مدل موی باب کوتاه را فرم دهیم؟

بخش بالایی موهای خود را جدا کرده و با گیره آن را نگه دارید.
اتوی موی خود را بردارید و آن را به آرامی به دور موهای خود بپیچید، مطمئن شوید که اتو به سمت جلو باشد.
از قسمتی که جدا کرده بودید و گیره زده بودید بخش دیگری از موهای خود را جدا کرده و همانند قبل لایه دوم را هم فرم دهید.
برای افزایش حجم بخش بالایی سر، بخشی از موهای بالای سر را جدا کرده و به آرامی پیچیده و فرم دهید.
آخرین مرحله، حالت دادن به بخش جلویی موها است. برای این کار، بخشی از موهای جلویی را از قسمت رویش مو به سمت عقب سر بپیچید و فرم دهید

مدل مو ساده دخترانه برای زیر شال؟

مدل مو ساده دخترانه برای زیر شال انواع و اقسام مختلفی دارد یک انتخاب زیبا و شیک برای مدل مو ساده دخترانه برای زیر شال این است که موهایتان را زیر شال و روسری دم اسبی ببندید، اگر صورت گردی دارید دم اسبی تان را کمی بالاتر ببندید تا صورت تان کشیده تر شود، ولی در نظر بگیرید که قدری بالا نبرید که پشت موهایتان زیر شال و روسری بد حالت شود. در نهایت اگر فرصت آرایش موهایتان را ندارید هرگز اجازه ندهید که زیر شال و روسری شل و آشفته باشند و از یک مدل مو ساده دخترانه برای زیر شال استفاده کنید، البته در صورتی که موهای خیلی صاف و براقی داشته باشید مشکلی نیست اما اگر موهایتان کمی خشک و زبر و آشفته دیده شود میتواند باعث شود چهر تان خسته و درهم به نظر برسد، پس بهترین انتخاب برای این مواقع این است که موهایتان را بالا زده و یا بصورت کج یا فرق وسط جمع کنید، اگر قد موهایتان به شما این امکان را نمیدهد از سنجاق مو برای جمع کردن مو در زیر شال و روسری استفاده کنید.

سخن پایانی

شال و روسری چیزی است که هم می‌تواند نقش یک پوشش را برای خانم‌ها داشته باشد و هم در قالب یک اکسسوری کاربردی ظاهر گردد. استفاده از روسری به‌منظور یک اکسسوری به اعتقادات محدود نبوده و در گذشته نیز خانم‌ها برای شیک دیده شدن حتما از یک روسری جهت بستن سرشان استفاده می‌کردند. امروزه شما می‌توانید از آرایش مو با روسری سود بیشتری برده و آن را به ابزار و وسایل تزئین موهای خود وارد کنید.مدل موی جلوی سر برای زیر شال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و زیبایی شما را مشخص خواهد کرد انتخاب بهترین مدل موی جلوی سر زیر شال ارجحیت دارد همه ما به نقش موها در زیبایی چهره اگاهیم، اینکه در زیر شال و روسری موها مرتب و زیبا دیده شوند میتواند در زیبایی صورت تاثیر گذار باشد. نکته ای که باید در نظر داشت این است که همانقدر که در کوتاهی و مدل کلی مو باید به فرم صورت توجه داشت رعایت این مسئله در چگونگی ارایش موهای جلو صورت نیز ضروری است، در این زمینه فقط تابع مد نباشید. مد یعنی به روز بودن،این الزاما به معنی زیبا بودن نیست، مدل موی جلوی سر زیر شال را طوری انتخاب کنید که زیبایی تان را دوچندان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا