چاقی

راه های شناخت بهترین جراح چاقی در تهران

در صورتی که کاندید انجام عمل های جراحی چاقی شده اید برای جلوگیری از ابتلا به عوارض جانبی به بهترین جراح چاقی در تهران مراجعه کنید.

در ابتدا بگوییم که هیچ پزشک و جراحی نمیتواند خود را بهترین بداند.

مقدمه

با مراجعه به بهترین جراح چاقی در تهران احتمال بروز عوارض جانبی این جراحی ها کاهش یافته و بر درصد موفقیت آن ها افزوده می شود. آمبولی ریه، نشتی از معده، خونریزی، یبوست، استفراغ، حالت تهوع و اسهال مداوم و مواردی از این قبیل، از مهم ترین عوارضی هستند که بیمار ممکن است تجربه کند. انجام این جراحی توسط افراد نابلد و افرادی که پیشنهاد انجام عمل با هزینه های بسیار کمی را می دهند، ریسک ابتلا به عوارض جانبی را بالا می برد. بنابراین برای انجام این جراحی تخصصی باید به بهترین جراح های چاقی مراجعه کرد.

بهترین جراحی چاقی

تشخیص بهترین روش برای جراحی بیماران بر عهده بهترین جراح چاقی در تهران است. جراحی های اسلیو معده و بای پس معده از بهترین و رایج ترین جراحی های چاقی هستند. جراحی بای پس معده در چهار تکنیک مختلف کلاسیک، مینی، ساسی و ساسج بای پس انجام می شود. هیچ کدام از جراحی های چاقی بر دیگری برتری و ارجحیت ندارند، مگر آنکه جراح این موضوع را با توجه به وضعیت بیمار تشخیص دهد. در نتیجه لازم است قبل از انجام جراحی های چاقی، وضعیت سلامت روانی و جسمانی بیمار به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

بهترین جراح چاقی در تهران برای بررسی وضعیت بیمار انجام آزمایش خون، تست ورزش، اکوی قلب، سونوگرافی، آندوسکوپی و غیره را درخواست می کند. در نهایت بر اساس نتایج آزمایشات انجام شده و با توجه به سن و جنسیت بیمار، بهترین روش برای درمان او انتخاب می شود. انجام یک تکنیک جراحی به روی همه بیماران، یک اشتباه محض است که برخی از جراحان نابلد مرتکب می شوند. در این موارد جراحی انجام شده موفقیت آمیز نبوده و باید در صورت امکان جراحی دیگری روی معده بیمار انجام شود.

انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران
انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران

انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران

شاید انتخاب بهترین جراح چاقی در تهران برای بیماران کمی دشوار باشد. اما با رعایت چند نکته ساده می توان بهترین جراح را انتخاب کرد.

  • بررسی مدرک و تخصص پزشکی جراح مورد نظر،
  • بررسی سوابق پزشکی و تجربه جراح مورد نظر در انجام جراحی های چاقی ،
  • تسلط جراح بر تمامی روش ها و تکنیک های جراحی چاقی نوین ،
  • بررسی میزان رضایت بیماران از جراحی های انجام شده توسط جراح مورد نظر ،
  • فعال بودن جراح در حوزه جراحی های چاقی و به روز بودن او در این زمینه .
بیشتر بخوانید  چرا بی دلیل چاق می شوم؟!

جهت بررسی مدارک و تخصص پزشکی جراح مورد نظر، می توانید به راحتی به سایت نظام پزشکی مراجعه و نام پزشک را جست و جو کنید. راهکار ساده تر برای اطلاع از تخصص جراح، بررسی مهر، سرنسخه و تابلوی مطب او است. برای بررسی سوابق پزشکی و تجربه جراح در انجام جراحی چاقی، صفحات مجازی پزشک مورد نظر را دنبال کنید. مراجعه به مطب و مصاحبه حضوری با بیماران و مراجعین نیز می تواند راهکار خوبی برای اطلاع از میزان رضایت بیماران از جراحی های انجام شده توسط جراح مورد نظر باشد. هر چند تعداد عمل های موفقیت آمیز ثبت شده می تواند نشانی از تبحر جراح مورد نظر باشد، اما بهتر است بیشتر از کمیت به کیفیت جراحی های انجام شده توجه کنید.

تسلط جراح بر تمامی روش ها و تکنیک های جراحی چاقی نوین را می توانید از نوع عمل های انجام شده بررسی نمایید. برخی از جراحان محترم تنها بر یکی از تکنیک های جراحی مسلط هستند. این در حالی است که بهترین تکنیک باید با توجه به وضعیت بیمار انتخاب شود. بنابراین نمی توان یک روش جراحی چاقی را روی تمامی بیماران انجام داد. قبل از انتخاب جراح از فعال و به روز بودن او در حوزه جراحی های چاقی مطمئن شوید.

جراح چاقی در تهران

ویژگی های بهترین جراح چاقی در تهران

بهترین جراح چاقی در تهران جراحی است که علاوه بر مهارت پزشکی، از تعهد کاری و اخلاق حرفه ای نیز بهره مند باشد. پاسخگو و متعهد بودن نسبت به بیماران و پیگیری وضعیت آن ها بعد از عمل، از مهم ترین نشانه های داشتن اخلاق حرفه ای هستند. زندگی بعد از انجام جراحی های چاقی با دلسوزی و همدلی جراح، برای بیماران ساده تر خواهد شد. تنها کسی که می تواند با آگاهی کامل بیمار را در مسیر کاهش وزن خود بعد از انجام عمل های جراحی چاقی همراهی کند، جراح او است. همراهی دوستان و خانواده و تشویق بیمار در طول این مسیر نیز بی تأثیر نبوده و بر اراده و انگیزه بیمار می افزاید.

بیشتر بخوانید  افزایش وزن طبیعی در دوران بارداری چقدر است؟ + اگر اضافه وزن در دوران بارداری بیش از حد باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟

همچنین یک جراح ماهر می تواند از میزان استرس و اضطراب بیمار قبل از جراحی کاسته و به او اطمینان دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود خواهد رسید. انجام مشاوره قبل از عمل برای ایجاد حس همدلی و پشتیبانی از بیمار تأثیر بسزایی در نتیجه درمان او دارد. بیماران با چشم امید به دستان جراح نگاه می کنند و شروع یک زندگی دوباره با تناسب اندام و سلامت جسمانی و روانی کامل را متصور می شوند.

بهترین جراح چاقی در تهران، پزشکی است که از وضعیت روانی و جسمانی بیمار اطلاع کامل داشته باشد و بهترین روش را برای درمان او انتخاب کند. افسردگی و بیماری های همراه چاقی چون دیابت و فشار خون به راحتی با یک انتخاب صحیح قابل درمان هستند. قدرت جسمانی بالا و داشتن روحیه مناسب نیز از دیگر ویژگی های بهترین جراح چاقی هستند.

بسیاری از بیماران شهرستانی به دلیل عدم وجود جراح و بیمارستان مناسب در شهر خود به دنبال بهترین جراح چاقی در تهران هستند. بهترین جراحان چاقی پزشکانی هستند که برای این گروه از بیماران خود، خدمات مشاوره اینترنتی و غیر حضوری را راه اندازی کرده اند. این کار به رفاه حال بیماران کمک کرده و هزینه های رفت و آمد آن ها را به شدت کاهش می دهد. همچنین جراح باید همیشه در دسترس و پاسخگوی بیماران خود باشد.

هزینه های انجام جراحی های چاقی توسط بهترین جراحان

بر خلاف تصور عموم حتی اگر بهترین جراح چاقی در تهران را برای انجام این عمل انتخاب کنید، تنها 10 درصد از کل هزینه های عمل مربوط به دستمزد تیم جراحی است. هزینه های این عمل جراحی چیزی بین 60 تا 65 میلیون تومان تخمین زده می شود. بیش از نیمی از این مبلغ مربوط به هزینه های تأمین وسایل مورد نیاز در حین عمل است. چیزی حدود 20 میلیون تومان نیز مربوط به هزینه های بستری در بیمارستان و دریافت خدمات پزشکی و پرستاری است.

بیشتر بخوانید  لاغر شدن با اسلیو معده؟

لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به فرانشیز بیمارستان باید شخصاً توسط بیمار پرداخت شود. اما بیمار برای مابقی هزینه ها در صورت دریافت تأییدیه از بیمه می تواند از پوشش های بیمه ای خود استفاده کند. بیمه های پایه چیزی حدود 15 درصد و بیمه های تکمیلی چیزی حدود 60 الی 70 درصد از هزینه های این عمل را پوشش می دهند. برای دریافت اطلاعات کامل از سقف پوشش بیمه های تکمیلی لازم است با شرکت بیمه ای خود تماس حاصل فرمایید.

هیچ پزشک و جراحی نمیتواند همچین ادعایی داشته باشد. این خود بیمار است که باید بهترین جراح را برای خود انتخاب کند. بهترین جراح باید  تجربه ای طولانی در انجام جراحی های چاقی داشته و بر تمامی تکنیک های روز دنیا مسلط باشد. ارائه مشاوره قبل از عمل، پایش های دوره ای بعد از عمل، انجام عمل با بالاترین کیفیت در مجهزترین بیمارستان های تهران و غیره از مهم ترین ویژگی های یک تیم خوب می باشند. این تیم جراحی رضایت بیماران بسیاری را به دست آورده و توانسته سلامت روانی و جسمانی دوباره به آن ها ببخشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا