دندانپزشکی

خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی و مزایا و معایب آن

رجا نیوز| یونیت دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین تجهیزات دندانپزشکی است که از قضا قیمت نسبتاً بالایی نیز دارد. اما همواره برای صرفه ‌جویی در هزینه‌ ها و خرید یک محصول با کیفیت، راهکار ‌هایی وجود دارد. خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی یکی از راهکار ‌هایی است که به شما کمک می‌کند با پرداخت کمترین هزینه ‌ها، باکیفیت‌ترین محصولات را خریداری کنید و روند فعالیت خود را در مطب شروع کنید. خوشبختانه، در حال حاضر فروشندگان زیادی در زمینه فروش یونیت دندانپزشکی اقساطی فعالیت می‌کنند. این شما هستید که باید یکی از معتبرترین فروشندگان را انتخاب کنید و بعد با استفاده از خدمات این فروشنده، به ‌راحتی و بدون هیچ‌گونه مشکلی محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید و در آینده به‌ صورت قسط ‌بندی شده باقی هزینه را پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، با ما همراه باشید.

برای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

مهم‌ترین فاکتوری که شما هنگام خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی باید دقت کنید، مراجعه به یک فروشنده معتبر است. البته قبل ‌از انتخاب فروشنده، بهتر است شما محصول مورد نظر خودتان را نیز انتخاب کنید. در حال حاضر تولیدکنندگان یونیت ‌های دندانپزشکی، انواع گوناگون و متفاوتی از محصولات را روانه بازار می‌کنند. شما در قدم اول باید با توجه به محصولات موجود گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد برای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی به سراغ فروشنده‌ای بروید که با بهترین شرایط این محصول را در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشندگان معتبری که به ‌صورت اقساطی یونیت دندانپزشکی را در اختیار شما قرار می‌دهند، شرایط نسبتاً مناسبی را برای شما در نظر گرفته‌‌اند. همین موضوع باعث می‌شود تا شما بتوانبد با کمترین دغدغه، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید و از آن بهره ببرید.

بیشتر بخوانید  مزایا و عوارض ایمپلنت فوری دندان

مزایای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی

به ‌طور کلی مزایای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی آن‌قدر زیاد می‌باشند که می‌توانند هر فردی را برای خرید قسطی این محصول ترغیب کنند. البته همان ‌طور که پیش‌تر نیز برای شما گفتیم، این‌ موضوع تنها در شرایطی صدق می‌کند که شما به سراغ یک فروشنده منصف بروید. بسیاری از فروشندگان ممکن است که در کنار فروش یونیت دندانپزشکی اقساطی، هزینه‌های هنگفتی را به ‌منظور کارمزد از شما دریافت کنند و کاری کنند که در نهایت شما مجبور شوید دو برابر قیمت واقعی یونیت دندانپزشکی را پرداخت کنید. پس مزایای خرید اقساطی زمانی می‌تواند شامل حال شما شود که از خدمات یک فروشنده با انصاف بهره ببرید.

شما با خرید اقساطی قدرت خرید بیشتری خواهید داشت.

مورد اولی که می‌تواند در دسته مزایای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی قرار بگیرد، بالا رفتن قدرت خرید با پرداخت هزینه به ‌صورت قسط‌ بندی شده است. شما برای این ‌که یک دندانپزشکی را راه‌اندازی کنید، باید ابزار های بسیار زیادی را تهیه نمایید. برخی از این ابزار ها قیمت ‌های نسبتاً بالایی دارند. برای این ‌که هنگام راه ‌اندازی مطب مشکلی برای شما پیش نیاید، می‌توانید با خرید اقساطی، قدرت خرید خود را بیشتر کنید و راحت‌تر محصولات مورد نیاز را تهیه نمایید. فرض کنید که شما می‌خواهید در ماه جاری بیمار بپذیرید و روند ارائه خدمات دندانپزشکی را شروع کنید. اما متاسفانه دو مورد از ابزار های مهم خود برای ارائه خدمات دندانپزشکی مثل یونیت دندان‌پزشکی و دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی را خریداری نکرده‌اید و برای خرید هر دوی این محصولات بودجه کافی ندارید. در این شرایط یا مجبور هستید زمان بازگشایی مطب را به تعویق بیندازید، یا باید به سراغ خرید اقساطی بروید. قاعدتاً خرید یونیت دندانپزشکی و دستگاه اتوکلاو به‌ صورت اقساطی گزینه منطقی‌تری است. 

بیشتر بخوانید  اطلاعات مهمی که پیش از عمل ایمپلنت دندان می‌بایست نسبت به آنها آگاهی داشته باشید!

شروع راحت روند درآمدزایی

تهیه تجهیزات دندانپزشکی هزینه ‌های نسبتاً بالایی را نیاز دارد. برای مثال اگر شما شغل ثابت داشته باشید، ممکن است نیاز داشته باشید یک یا حتی دو سال برای تهیه تجهیزات کامل دندانپزشکی منتظر بمانید‌. اما در کنار این‌ موضوع، می‌توانید با خرید اقساطی تجهیزات و استفاده از خدماتی مانند خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، در سریع‌ترین زمان ممکن روند درآمدزایی خودتان را شروع کنید و سریع‌تر روی پای خودتان بایستید. شاید در دید اول خرید تعداد زیادی از لوازم و تجهیزات به‌ صورت اقساطی ریسک به ‌نظر برسد، اما شما با ارائه خدمات با کیفیت و مناسب  می‌توانید بدون هیچ‌گونه مشکلی اقساط محصولات خریداری‌ شده خودتان را پاس کنید و  یک مسیر بدون فراز و نشیب را طی کنید. 

خرید اقساطی یونیت دندانپزشکی در مدیریت درست هزینه ‌ها تاثیر گذار است.

مورد دیگر از مزایای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، شامل کمک در نحوه مدیریت هزینه‌ ها و درآمد می‌شود‌. شما با خرید اقساطی، از همان ابتدا می‌دانید که ماهانه چقدر قسط باید پرداخت کنید و برای چند ماه نیاز دارید که قسط‌ های خودتان را واریز نمایید. در این شرایط شما می‌توانید راحت‌تر هزینه ‌های خودتان را مدیریت کنید. این ‌موضوع به شما کمک می‌کند از بروز مشکلات جدی جلوگیری کنید. خوشبختانه فروشندگانی که خدمات فروش یونیت دندانپزشکی اقساطی را ارائه می‌کنند، قسط‌ بندی های بسیار منعطفی را برای شما در نظر میگیرند. برای مثال شما می‌توانید با توجه به شرایط‌ خود در سه ماه، شش ماه، یک سال و … قسط‌ های محصولات خریداری ‌شده خودتان را پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید  لمینت دندان چیست؟ + مراحل

رسیدن سریع‌تر به اهداف 

فرض کنید می‌خواهید یک یونیت دندانپزشکی بخرید اما تنها نصف هزینه را دارید. در این شرایط چه اقدامی را انجام می‌دهید؟ دو راه پیش روی شماست راه‌حل اول این است که آن‌ قدر صبر کنید تا هزینه مورد نیاز برای خرید یونیت را بدست بیاورید. در راه حل دوم، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن برای استفاده از خدمات خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی اقدام کنید و روند فعالیت خود را شروع کنید. شاید با روش اول شما بتوانید با خیال راحت‌تری یونیت دندانپزشکی خود را خریداری کنید؛ اما به این‌ موضوع فکر کرده‌اید که باید چقدر منتظر بمانید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را تهیه کنید؟ شاید با خرید اقساطی و تهیه سریع‌تر یونیت دندانپزشکی بتوانید درآمد بیشتری را کسب کنید و از لحاظ اقتصادی شرایط بهتری را داشته باشید. به‌ هر حال انتخاب راه ‌حل دوم یعنی خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، راه‌ حل منطقی‌تری است و از لحاظ اقتصادی شما را در شرایط بهتری قرار می‌دهد.

جمع‌ بندی

به‌ طور کلی استفاده از خدماتی مانند خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی، می‌تواند تا حد بسیار زیادی به پزشکان جوانی که سرمایه لازم برای تهیه تجهیزات مورد نظرشان را ندارد کمک کند. علاوه ‌بر این موضوع  اگر شما پزشک کارکشته‌ای هستید اما حس می‌کنید زمان تعویض یونیت دندانپزشکی فرا رسیده، می‌توانید بدون نیاز به خرج هزینه ‌های نسبتاً زیاد به هدف خود برسید و بیمار های خود را با محصول جدیدتری ویزیت کنید. بد نیست بدانید که تقریباً همه فروشندگانی که به ‌صورت اقساطی محصولات خودشان را می‌فروشند، قیمتی اضافه ‌تر از قیمت واقعی کالا را به ‌عنوان کارمزد دریافت می‌کنند.

بیشتر بخوانید  آقای دکتر احسان بیرنگ: متخصص ایمپلنت دیجیتال به روش دیجیتال در تهران

شما باید به سراغ خدمات ‌دهنده‌ای بروی که منصفانه‌ترین کارمزد را در نظر گرفته است.‌ علاوه ‌بر این موضوع، معمولاً به ‌عنوان ضمانت، به ‌اندازه مبلغ باقی ‌مانده از شما چک یا سفته دریافت می شود. معمولاً قیمتی که برای پیش‌ پرداخت در نظر گرفته می‌شود نیز بیشتر از قیمت اقساط تعیین شده ‌است. به ‌طور کلی شرایط تعیین ‌شده برای خرید یونیت دندانپزشکی اقساطی شرایط نسبتاً مناسبی است. این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید از این شرایط به نفع خود استفاده کنید یا خیر.

منبع: فیروز دنتال

بازنشر: پایگاه اطلاع رسانی رجا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا